Prijave za drugu “Velikogradištansku Gitarijadu”

U Velikom Gradištu počelo je prikupljanje prijava neafirmisanih bendova za učešće na “Gitarijadi”, koja će se održati 25. i 26. avgusta.

Uz prijavu treba poslati tri autorske pesme, kratku biografiju benda i kontakt telefon. Nagrade za tri prvoplasirana učesnika iznosiće 30.000, 20.000 i 10.000 dinara. Od ove godine biraće se i najbolji gitarista, koji će, kao nagradu, dobiti električnu gitaru.

Ovu muzičku manifestaciju, drugu po redu, otvoriće prošlogodišnji pobednik “Komandos” iz Smederevske Palanke, a u revijalnom delu nastupiće i “Ateist rep”, “Crveni karton”, “Revoltni peron”, “Izlazak iz kome”, “Čvrge”, “Divert”, “Miša Mašina i Maštrakala”i “Pogonbgd”…

”Gitarijada” se održava u gradskom parku, u centru Velikog Gradišta.

Organizatori “Gitarijade“ su Rock cafe, Mesna zajednica i opština Veliko Gradište uz podršku Turističke organizacije opštine Veliko Gradište i brojnih sponzora.

Više informacija o “Gitarijadi“ možete dobiti na telefon 062/8390366.

TPKNEWS/M.V.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker