NI PIKSI, NI VELJKO: Evo ko će biti novi selektor Srbije

Fudbalski savez Srbije blizu je odluke o ukazivanju poverenja za mesto na klupi “orlova”. Kako sada stvari stoje, Mladen Krstajić ostaće i postaće selektor Srbije, “pišu Novosti”!

Novi selektor Srbije… Mladen Krstajić

Funkciju vršioca dužnosti, koju mu je dodelio Odbor za hitna pitanja Fudbalskog saveza Srbije, odmah pošto su Slaviša Kokeza i Slavoljub Muslin sporazumno raskinuli saradnju, mladi stručnjak će nastaviti da obavlja i na Mondijalu u Rusiji, od 14. juna do 15. jula sledeće godine, piše ovaj list.

Uz sve ovo ide i informacija da je glavni adut manjeg dela srpskih medija Dragan Stojković Piksi izgleda definitivno odustao od klupe “orlova” pošto je upravo u Gvangžuu produžio višemilionski ugovor sa kineskim prvoligašem. Poruka je, dakle, više nego jasna: Piksi je (pre)skup i neozbiljno bi bilo da sedi na dve klupe.

Koliko već poverenje Krstajić (43) ima na Terazijama govori i podatak da će u društvu čelnika FSS biti jedan od gostiju na žrebu u moskovskom Kremlju, 1. decembra, kada će uživo saznati u kojoj grupi će igrati Srbija narednog leta.

U Fudbalskom savezu Srbije su tokom prošlog vikenda vodili dvodnevne pregovore sa Veljkom Paunovićem, iako obe strane ne žele to otvoreno da priznaju, a pregovori sa Stojkovićem su nastavljeni i na razočaranje FSS okončani preksinoć u Kini. Paunović i Piksi su odustali, u “magli” su ostali neki već pominjani kandidati, ali izgleda da će predsednik Kokeza da se odluči za Mladena Krstajića, koji je već 17 meseci u sistemu rada sa reprezentacijom koju je Muslin odveo na Svetsko prvenstvo.

TPKNEWS/Novosti

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker