LAŽNI PINK PANTERI: Srbin pao zbog pljačke nakita u Švajcarskoj

Švajcarska policija uhapsila je Srbina (35) zbog sumnje da je sa još jednim saučesnikom opljačkao prodavnicu sa bižuterijom.

Iako je krađa izvedena po receptu čuvene grupe kradljivaca nakita Pink Panter, po svemu sudeći, ovaj dvojac nije njihov član jer je pokradena bižuterija, a ne skupoceni zlatni nakit i dragulji.

Dvojica razbojnika upala su u radnju sa bižuterijom oko devet sati, odmah pošto je otvorena.

– Na prvi pogled izgledali su kao zainteresovani kupci, jer nisu bili maskirani, niti naoružani. Međutim, čim su ušli u radnju, skočili su na radnicu i vezali je. U torbu, koju su nosili sa sobom, potrpali su sav nakit iz pulta, a zatim su s plenom pobegli peške na železničku stanicu. Policija je ubrzo uspela da uhapsi jednog razbojnika, za kog se ispostavilo da je srpskog porekla, dok je za njegovim saučesnikom raspisana poternica. Torba sa ukradenim nakitom nađena je kod uhapšenog Srbina – prenose tamošnji mediji i dodaju da su sigurnosne kamere iz opljačkanog lokala i sa okolnih objekata snimile lopove.

TPKNEWS/zug4you.ch

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker