KUČEVAČKI BOTOVSKI MASKENBAL: Raša Kafa, Uča, Šomi i Micika, u odbrani neodbranjivog!

Veliki rečnik srpskog jezika definisao je značenje reči bot i ona znači “Botovi su softverski roboti, odnosno inteligentni softverski agenti. U prenesenom značenju ovaj pojam označava osobe koje otvaraju naloge, tj. lažne profile na društvenim mrežama i na taj način brane svoje stavove i interese, a napadaju one sa kojima se ne slažu”.

Ilustracija

Odavno je poznato da Srpska napredna stranka u Kučevu ima svoj Internet tim koji čine mladi ljudi željni “hleba bez motike”. Oni su zaduženi za promovisanje Srpske napredne stranke i njenih funkcionera, omalovažavanje rivala ostavljajući komentare na Fejsbuk stranicama, portalima i društvenim mrežama. Ovi ljudi imaju tačne zadatke, napisano im je šta treba da kritikuju, kako da kritikuju neku vest koja se pojavi protiv njih.

Izbori se bliže a botovi Srpske napredne stranke u Kučevu su ponovo na svojim položajima. Popularnost Srpske napredne stranke u Kučevu je na najnižem nivou od njenog osnivanja. Poverenik Opštinskog odbora Srpske napredne stranke Kučevo Novica Janošević, zadužio je svog kuma Rašu Bulutića, poznatijeg kao Raša Kafa da okupi sve radnike zaposlene na određeno vreme i ugovorce sa ciljem da se aktiviraju i počnu da brane neodbranjivo, opštinsku vlast koja već tone, i svesni da gubitkom vlasti gube i slobodu zbog raznih malverzacija koje su učinili.

Raša Bulutić-Raša Kafa, Aleksandar ilić-Uča, Miloš Petrović-Šomi i Milica Mihajlović-Micika su zaduženi za kontrolu širenja laži i raznih obmana, oni će pratiti obim botovskih aktivnosti, komentare, šerove, lajkove, i retvitove.

Njihovo botovanje će se mahom odvijati tokom radnog vremena a kučevački poreski obveznici će nesvesno plaćati najmanje četrdeset opštinskih botova koji će promovisati nevidljive uspehe Srpske napredne stranke i omalovažavati sve one koji ne misle kao oni.

Planirani su sastanci sa “ugovorcima” u opštini i svim javnim institucijama čiji je osnivač opština, prvi botovski sastanak je održan u Domu zdravlja Kučevo za vreme radnog vremena, gde ih je Raša Kafa prekorio i rekao im je da nisu aktivni u odbrani opštinskih funkcionera. Mnogi od prisutnih su se pitali koju stranku predstavlja Raša Bulutić jer je u zadnjih petnaest godina promenio najmanje pet, u nekima strankama je bio i po tri puta.

Raša Bulutič je već skoro petnaest godina na grbači građana opštine Kučevo iako niko ne zna gde mu je radno mesto ni šta radi, uz to je zaposlio suprugu i kompletnu njenu familiju. Redovan je gost svih ugostiteljskih objekata u prepodnevnim i popodnevnim časovima po čemu je i dobio nadimak Raša Kafa. Nezvanično se pominje da je njegov mesečni ugovor težak 60.000 dinara. Kako bilo, Raša Kafa ipak ima troduplo manju platu od Rajčića, Kecmana, Mikića, Janoševića i ostalih funkcionera opštine.

U narednom period, većina botova će ćutke izvršavati naloge svojih šefova botina, radeći udarnički bez odmora, nadajući se da će i oni jednog dana stići do pijedistala najviših funkcija u opštini, ne videći dalje od nosa da svojom nečasnom rabotom uništavaju svoj život i život svojih sugrađana koji su na ivici egzistencije i masovno napuštaju ovu opštinu. Za bedan novac koji dobijaju kroz većinu fiktivnih ugovora ne shvataju da njihovi imbecilni komentari ne mogu da ubede više nikoga, u to ne računamo one koji misle da predsednik države pušta kišu i sunce, mesečno primaju 13.000 dinara i misle da žive u “Zlatnom dobu”.

Kao što neko reče, “Čak i kad bi botovi radili samo za sendviče sa salamom podrigušom bili bi višestruko preplaćeni a rade za mnogo više”. Ipak u stvarnosti su to veoma male pare, bez perspektive da se sa njima stvori porodica i normalno živi.

Opštinski funkcioneri i aktivisti Srpske napredne stranke će se narednih meseci truditi da ubede narod u svoju verziju realnosti u nešto što očigledno prkosi stvarnosti.

Građani opštine Kučevo vrlo dobro znaju kako žive i niko ne treba da ih ubeđuje da im je dobro. Realnost stvarnog života u ovoj opštini je teror Srpske napredne stranke koja je svojim neradom doprinela ogromnoj bedi i siromaštvu, nedostataku radnih mesta, ponižavanju i odlasku školovanih ljudi iz opštine i surovo obračunavanje sa neistomišljenicima koji pokušavaju da promene realnost na bolje u ovoj opštini.

(Dopisnik tpknews.com iz Kučeva)

PROČITAJ I

31 Komentari

 1. Nije ni nama botovima lako, nemamo kud, ili da odemo u inostranstvo ili da se za šačicu dinara povinujemo ovoj naprednjačkoj lakrdiju? Prinudno i privremeno smo izabrali ovo drugo, čim nam se bude ukazala prilika odosmo mi u beli svet bez pozdrava, jer ovde sa ovima nema života. ĆAO!

 2. Ovo je tačno napisano jer gubitkom vlasti oni će izgubiti i slobodu,previše su se upleli u kriminal. Gospodo izbore u Kučevu nećete dobiti.

 3. Imali smo sastanak internet tima Srpske napredne stranke i sve je ovo tacno. Zaboravili ste da spomenem Tanju Dinic Crnu Mambu, Milenu Rančić Pojma Nemam, Nikolu Jovica Kokesa, Marka Rancica Ne znam Gde sam, Gordanu Milenković Najlepša i Kristinu Pruginic
  Udavacu koji su isto deo ove ekipe

 4. OK . Pera misli ovo,Žika misli ono,Živana trece ,moja tašta četvrto ,ja peto…
  Ali hajde da radimo nešto konkretno…
  Evo u vezi botova da vidimo kako stoje stvari u realnosti .. da malo i radimo nešto
  : BEZ TRANSEVROPSKOG
  (Atlantski okean-Crno more)
  ,,KORIDORA ŽIVOTA,,
  Multimodalnog saobraćajnog koridora-Istok (Crnomorskog koridora) koji je
  JEDINSTVEN I NEDELJIV
  TRANSEVROPSKI SAOBRAĆAJNI KORIDORSKI SNOP
  koji obuhvata
  – transevropski autoput ,
  – transevropdki železnički koridor,
  -transevropski rečni koridor Dunav -Majna-Rajna
  -transevropski intermodalni koridor (npr.kontejnerski)
  JEDINA BUDUĆNOST CELOG OVOG
  – demografski
  -ekonomski
  – socijalno
  -ekološki
  GALOPIRAJUĆE IZDIŠUĆEG
  REGIONA ISTOČNE SRBIJE
  I POGRANIČNOG REGIONA
  Republike Srbije
  ( koji čine zbirno i zajedno Braničevski,Borski i Zaječarski uprsvni okrug)
  JOŠ NEUPOREDIVO GORA BUDUĆNOST
  OD NJEGOVE SADAŠNJOSTI.
  Koju već nekoliko godina
  I SVE BRŽE I BRŽE DONOSI
  tkz. ,,AFRIČKI KONGO KONCEPT,,
  budućnosti ovog regiona Istočne Srbije
  Koji ovaj region ,,RAZVIJA,, kao region za isključivu i brutalnu EKSPLOATACIJU I RAUBOVANJE SVIH NJEGOVIH RUDNIH I PRIRODNIH (šume,voda…) RESURSA I BOGATSTAVA.
  Uz potpuno neizbežno ,nezabeleženo i katastrofalno
  EKOLOŠKO SATIRANJE celog ,
  POSEBNO CENTRALNOG DELA OVOG REGIONA ISTOČNE SRBIJE , a u koji spada i Kučevo.
  I ZATO I ZBOG TOGA ,
  je bezuslovno i neophodno
  POTREBNO .
  jer je ovo ipak Evropa i 21.vek ,
  da CEO ovaj region Istočne Srbije bude
  saobraćajno što je moguće
  IZOLOVANIJI ,SKRAJNUTIJI,
  ZAMRAČENIJI I NETRANSPARENTNIJI …
  ….A POSEBNO TRANSEVROPSKI …
  I sve to
  SADA ODLIČNO I ZNA I RAZUME
  na desetine i stotine hiljada
  GRAĐANA CELOG OVOG REGIONA ISTOČNE SRBIJE,kilo onih koji žive u samom ovom regionu ,u Beogradu i Srbiji ili u našoj ogromnoj i svakim danom sve većoj i većoj dijaspori
  (jer se iseljavsnje iz ovog regiona svakodnevno i dalje ubrzava )
  I ZATO ,jer su već niz godina ,kontinuirano ,neprekidno ,detaljno,precizno i neoborivo argumentovano EDUKOVANI I IFORMISANI građani CELOG OVOG regiona Istočne Srbije
  POTPUNO I ZNAJU I RAZUMEJU
  dugotrajni i visegodišnji
  DIREKTAN SUDAR
  DVA POTPUNO RAZLIČITA KONCEPTA BUDUĆNOSTI
  celog ovog regiona Istočne Srbije u 21.veku.
  ,,AFRIČKOG KONGO KONCEPTA,,
  I ,,EVROPSKOG KORIDOR KONCEPTA,,
  😀
  I ZATO već stotine hiljada gradjana
  CELOG OVOG Regiona Istočne Srbije
  svoj ,,KORIDOR ŽIVOTA,,
  kako ga sami nazivaju,
  takodje nazivaju i
  NAJSTROŽIJE CENZURISANI
  i
  ,,ZABRANJENI KOORIDOR,,.
  I sada su već GROMOGLASNO nemi…
  Tačka. 😀
  I to SVE ODLIČNO ZNA I CEO POLITIČKI SPEKTAR U SRBIJI…na obe obale….😀
  Potpis nečitak ,
  Nenad Čolović,sr.
  I sada ajmo botovi…
  SVI ..i bez obzira na dres…
  DA VIDIMO ŠTA ZNATE…😀😀😀
  i tako ste svi anonimni….
  Samo komentarišite OVO ŠTO PIŠE…
  a ne potpisnika…😉
  Jer te UDBA,OZNA,DB modele ..
  ,,NIKAKO NE O TEMI NEGO SAMO O LIČNOSTI onog ko kaže ili piše,,
  i buđave šibicarske trikove iz 1948.
  u Srbiji znaju i na njih se ,, ne lepe ,,
  ni mala deca od 7 godina..😂😂😂
  Znači….
  Idemo botovi….i samo opušteno…😉
  Svi vas čekamo
  da vidimo šta znate….

 5. Раша кафа је прво био демократа, па нека Влашка странка, онда радикал, напредњак, социјалиста, па опет напредњак. Те странке је пријавио а ко зна колико је још променио

 6. Bolje da botuju za autoput da se izgradi kao sto rece ovaj kukavac Nenad nego sto botuju za Janosevica i ostale opstinske barabe. Autoput ce Kučevo da priblizi svetu a napredne barabe ce da ih udalje od sveta

 7. Jel Veki opet blokirao Tpk News preko svog interneta da narod u Kucevu ne moze da cita ovu botovsku bruku. Bolje bi bilo da Veliki prijavi stvarni broj korisnika njegovog interneta nego sto blokira najbolji portal u Srbiji

 8. Ja imam pet lažnih profila na fejsu. Sa dva profila lajkujem za Raju, Miku i cika Branka, za to imam 25.000 a sa druga tri lažna profila lajkujem protiv njih. To okajavam grehove

 9. Da Raša Kafa pije kafu, pije. Ništa niste slagali. Uvek se udene kod nekog da mu plati kafu a ako nema nikog da mu plati kafu, pije je sam

 10. Odbornica Crna Mamba iz Turije je stari bot, najzesca je u pisanju komentara na fejsbuku. Ona bi bila za malo profesor kaze da je polozila gramatiku ali je pala iz pisci.

 11. Nemojte tako sa Rašom kafom, on je završio fakultet. Sad je upisao srednju školu i za godinu dana će da je završi. Doduše on ima završeno prvo polugodište srednje škole sa sedam jedinica i zato sve ide ubrzano. Nije on kapacitet kao Aca Karatista koji je uspeo da četvorogodišnju tekstilnu srednju školu završi za 15 minuta.

 12. Napredna-radikallska-bagra je najveće zlo koje je zadesili srbistan( i bednu opštinu kučevo), za bilo koje ,,promene,, je prekasno, bojim se da smo istrošeni za nove zdrave početke, ubistvom Zorana (2003), utonuli smo u žabokrečinu radikala koji su kao što ste većinom konstatovali, istrebili mladost, pamet, obrazovanje i sve pozitivno iz srbijice a ponajviše iz vlaških sredina, tako da je opština kučevo potpuno devlastirana i nema mogućnosti za povratak. Žalim,. ali iskustvo i godine mi daju za pravo da ovo odgovorno tvdim. Ne zamerite, namerno ne koristim velika slova za vlastite imenice, jer ova država to više ne zaslužuje.

 13. Oni koji botuju zar ne vide jad i cemer prazne varosi Kucevo. Ako vam nije nista jasno, pogledajte uvece prozore zgrada u centru i videcete koliko sijalica gori. Ulice su posle tri prazne, život se gasi. Koga podrzavate, ko su ti ljudi, koga su oni i cime zaduzili u ovoj opštini da budu vlast. Osvestite se ljudi, ako nije vec kasno za vase osvecivanje. Moramo oterati ove naprednjake

 14. 😂😂😂
  Evo prvog hrabrog bota
  Koke Kole
  ne uspeva elementarno da razume napisano…,
  ,,, PIŠI O TEMI A NE O LIČNOSTI,,
  po sam zato ja kukavac , jer sam plašljiv ..
  .😂😂😂
  I koji ne uopšte razume da za ,,KORIDOR ŽIVOTA
  NE MOŽE da se botuje…😂😂😂
  Neka ga neko verati u gajbu ….
  A ako je limenka
  u komunalnu kesu ..
  i pravac otpad ..i reciklaža… 😂😂😂
  Ajmo sledeći bot…

  1. @Nenad C.
   ako ti nije jasno kada i gde si zalutao, saberi se, jer ovo sto radis nije pocetak bolesti, vec podmakli stadijum.
   covece idi leci se, dok nije kasno.
   razumes li?

 15. 😂😂😂..Bote psihijatru.. ti već znaš… za tebe uvek isto ..⛔🍖🐕
  Ajmo malo o temi botovi…
  A ako baš toliko želite da se upoznamo
  samo se javite kad opet budem bio u regionu ….Biće toga a i znaćete na vreme…..
  ..😂😂😂
  I ajmo malo ..o temi… botovi…
  još malo pa zatvaram bot-šalter…😂😂😂

 16. 😂😂😂 …a ovo je već redovni bot-psihijatar…
  😂😂😂…on već zna za njega uvek isto..
  ⛔🍖🐕
  Ajmo ozbiljni botovi …
  ovo su totalni škart ,rupa na dnu dna botovi 😂😂😂
  Ajmo malo o temi…
  Ako nema iole normalnih botova…
  zatvaram bot-šalter…😂😂😂

 17. Baš je Nenad C prava BOTINA. Sigurno ne laje on radi sela već radi sebe. Ima sendvič sa šunkom a nada se i celom pečenim voli. Piši bre Vučiću, on se predstavlja da gradi puteve a ne jadni Kucevljani koji se ne pitaju ni ko će im biti predsednik.

 18. 😂😂😂 .. opet samo o ličnosti…ništa o temi ..opet samo sendvči ,pečeni volovi… 😂😂.😂
  Kakav totalni, totalni škart od preglupih botova …😂😂 Pa oni botovi tamo iz Borskog i Zaječarskog okruga su bili ,
  dok su postojali ,
  pravi akademici za ovaj škart…😂😂😂
  Neka ovim primitivcima neko iz komšiluka objasni da pitaju one ljude oko Ljiga,Gornjeg Milanovca, Čačka,Požege…
  KOLIKO IM JE
  OD KADA IMAJU SVOJ AUTOPUT
  SKOČILA VREDNOST
  KUĆA, STANOVA ,POSLOVNOG PROSTORA, IMANJA …
  KOLIKO …?
  60 % 70% …
  ILI MOŽDA VIŠE…?
  😂😂😂
  Bot -šalter TRAJNO ZATVOREN
  zbog nepostojanja iole ,,normalnih,,
  i elementarno pismenih botova.
  😂😂😂😂 Ende. Kraj.
  I poz.iz🚞

 19. Uvaženi gospodine Nenade, tema ovog teksta nije KORIDOR ISTOK a ni autoput. Nema čoveka koji ne podržava projekat izgradnje autoputa ali kad bude tekst o tome vi komentarišite na tu temu. Ljudi jedva sastavljaju kraj sa krajem i od muke ostavljaju ovakve komentare a vi u vašim komentarima terate sprdnju sa njima. Sram vas bilo!!!

 20. Činjenica da vlasi imaju najmanje razloga da podržavaju ovakvu trulež od vlasti, koja sama ,,gradi i investira,, u zapadnom ili juznom delu, jer su u bolesnoj vlasti uglavnom bosanci i kosovari nacionalisti i krimosi a najmanje ističnosrpski zivalj, bilo kog porekla.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker