I danas sunčano, uveče ponegde mogući pljuskovi

U Srbiji će danas biti pretežno sunčano i toplo, dok se posle podne prvo na zapadu i jugu Srbije, a kasnije ponegde i u Vojvodini uz lokalni razvoj oblačnosti kratkotrajni pljuskovi sa grmljavinom, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ).

Vetar će biti slab, promenljiv. Najniža temperatura kretaće se od 14 do 22, a najviša od 31 do 33 stepena Celzijusa.

I u Braničevskom okrugu će danas biti pretežno sunčano i toplo. Kasnije posle podne i uveče ponegde uz lokalni razvoj oblačnosti mogući su kratkotrajni pljuskosvi sa grmljavinom. Vetar će biti slab, promenljiv. Najniža temperatura biće oko 22, a najviša oko 33 stepena Celzijusa.

Očekivane biometeorološke prilike imaće relativno povolјan uticaj na većinu hroničnih bolesnika i osetlјivih osoba. Blagi oprez se savetuje osobama sa srčanim tegobama. Meteoropatske reakcije su moguće u vidu glavobolјe i razdražlјivosti.

(Tpknews.com/Tanjug)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker