POKUŠALI DA OTMU LOKAL U POŽAREVCU: Inspektor policije i pripadnik BIA uhapšeni sa članom zemunskog klana (VIDEO)

Inspektor SBPOK-a za krvne i seksualne delikte Božidar Stolić (35) uhapšen je jutros u akciji policije, u kojoj su uhapšeni i pripadnik BIA M. Klikovac (50) i Slađan Konstantinović (46), koji je inače, brat Ninoslava, člana zemunskog klana.

Foto: Screenshot

Stolić je od ranije poznat javnosti, kao policajac koji je radio na slučaju hapšenja ekipe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića.

Stolić je uhapšen 12. juna zbog sumnje da je odavao informacije iz istrage pripadnicima kavačkog klana, kao i njihovim saradnicima Veljku Belivuku i Marku Miljkoviću i protiv njega je istragu povelo Posebno odeljenje za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, ali je, u međuvremenu, njegov slučaj prebačen u TOK.

Pored Stolića, uhapšen je i Slađan Konstantinović, pripadnik zemnuskog klana, brat Ninoslava Konstantinovića, za kog Čaba Der tvrdi da hoće da ga ubije.

Konstantinović je inače poznat od ranije, kada je hapšen zbog ubistva Vladimira Lukića, navijača RAD-a.

Pored njih, uhapšen je i pripadnik BIA M. Klikovac, zbog krivičnog dela prinuda u pokušaju, na štetu jednog vlasnika restorana iz Požarevca.

Oni se terete da su u periodu od 17. do 22. septembra ove godine nekoliko puta boravili u ugostiteljskom objektu oštećenog i preteći mu pokušali da ga prinude da im proda ugostiteljski objekat za višestruko nižu vrednost u odnosu na stvarnu vrednost. Kada je oštećeni odbio, oni su mu, kako se sumnja, saopštili da više ugostiteljski objekat nije njegov već njihov, saopštio je MUP.

Osumnjičenima je po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Požarevcu određeno zadržavanje do 48 časova i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni ovom tužilaštvu.

Uskoro opširnije…

PROČITAJ I

Jedan komentar

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker