U Velikom Gradištu položeni venci na spomenike palim borcima povodom Vidovdana

U gradskom parku u Velikom Gradištu, povodom velikog srpskog praznika Vidovdana, položeni su venci na spomen obeležja borcima palim u ratovima za oslobođenje i ujedinjenje 1912-1918. i 1941-1945. godine.

Foto: SOVG

Vence, u čast i slavu ratnika i mučenika stradalih za slobodu i opstanak Srbije, položili su predsednik opštine, Dragan Milić, i delegacije Društva za negovanje tradicija oslobodilačkih ratova 1914-1918. godine Beograd i Veliko Gradište, SUBNOR-a i OO SPO Veliko Gradište.

(SOVG)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker