Danas i sutra bez struje

Zbog planiranih izvođenja različitih radova na teritoriji Braničevskog okruga bez električne energije u ponedeljka i utorak ostaće sledeći potrošači:

Ponedeljak, 29. jul 2019. godine:

– Od 08:30 do 14:30 časova, bez električne energije ostaće naselja Bukovska Reka – radovi na dalekovodu.
– Od 09:00 do 13:00 časova, bez električne energije ostaće deo Brežana kod stubne trafo stanice Brežane 4 – radovi na NN mreži.
– Od 15:30 do 19:30 časova, bez električne energije ostaće deo u Požarevcu oko zgrade Elektromorave: D. Paunović, J.Šerbanovića 17-25, Bulevar, prvi deo Bože Dimitrijevića, prvi deo Jugovićeve do pruge, prvi deo Vuka Karadžića, Knićaninova, Njegoševa, Stari Korzo, Voje Dulića i deo tržnog centra Barili – lokali oko kafe Šansa – radovi u trafo stanici.

Utorak, 30. jul 2019. godine:

– Od 13:30 do 15:30 časova, bez električne energije ostaće deo u Golupcu oko policijske stanice: Cara Dušana, Knez Mihajlova, Sinđelićeva, S.Markovića, Vojislava Ilića, Vuka Karadžića i Zanatska – radovi u trafo stanici.
Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close