Danas i sutra bez struje

Zbog planiranih izvođenja različitih radova na teritoriji Braničevskog okruga bez električne energije u ponedeljka i utorak ostaće sledeći potrošači:

Ponedeljak, 29. jul 2019. godine:

– Od 08:30 do 14:30 časova, bez električne energije ostaće naselja Bukovska Reka – radovi na dalekovodu.
– Od 09:00 do 13:00 časova, bez električne energije ostaće deo Brežana kod stubne trafo stanice Brežane 4 – radovi na NN mreži.
– Od 15:30 do 19:30 časova, bez električne energije ostaće deo u Požarevcu oko zgrade Elektromorave: D. Paunović, J.Šerbanovića 17-25, Bulevar, prvi deo Bože Dimitrijevića, prvi deo Jugovićeve do pruge, prvi deo Vuka Karadžića, Knićaninova, Njegoševa, Stari Korzo, Voje Dulića i deo tržnog centra Barili – lokali oko kafe Šansa – radovi u trafo stanici.

Utorak, 30. jul 2019. godine:

– Od 13:30 do 15:30 časova, bez električne energije ostaće deo u Golupcu oko policijske stanice: Cara Dušana, Knez Mihajlova, Sinđelićeva, S.Markovića, Vojislava Ilića, Vuka Karadžića i Zanatska – radovi u trafo stanici.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker