SINDIKAT POLICIJE UPOZORAVA: Ovog vikenda eksperimentalno testiranje 5G mreže, ostanite kod kuće

Sindikat Zaposlenih Policije obaveštava javnost Republike Srbije da je u toku dana pristigla pouzdana informacija da će se do kraja ove ili toku sledeće nedelje izvršiti eksperimentalno testiranje 5G mreže na teritoriji Republike Srbije.

– Ukoliko su naše informacije tačne, ne da bi širili paniku i strah, obaveštavamo vas da prilikom aktiviranja 5G mreže može da se desi kao u Vuhanu da ljudi padaju na ulici i da će političari i stručni medicinski timovi, koje su postavili političari, pravdati kao da su mnogi građani Republike Srbije preminuli od posledica virusa, a ne zbog aktiviranja 5G mreže.

Rukovodstvo sindikata još jednom poziva sve građane da shvate aktivnosti sindikata ozbiljno, jer smo mi iz sindikata prvo ljudi, deo naroda, pa tek onda profesionalci i sindikalci, da i mi imamo porodice i molimo vas SHVATITE da nas neće spasiti ni političari pozicije i opozicije već samo Кatanićeva 15.

Jučerašnji poziv sindikata nije imao datum iz prostog razloga, zato što nam u Кatanićevoj 15 treba oko 50000 ljudi koji moramo ostati 3 do 5 dana i vratiti Tužilaštvo i institucije da rade u interesu Srbije i naroda i da procesuiramo 500 političara pozicije i opozicije. Кada to uradimo, poništićemo sve štetne sporazume i zakone i demontirati sve 5G antene, sprečiti čipovanje i prisilno vakcinisanje.

Narode Srbije, kolege policajci, pripadnici vojske, Sveštenstvo, tužioci, sudije, udruženja, organizacije, pojedinci, shvatimo ovo ozbiljno zbog svih nas, zbog naših porodica, dece i pokolenja. Molimo vas, ne zbog nas iz sindikata i nekih naših interesa, jer dobro znamo da zbog ovoga što vam iznosimo možemo biti uhapšeni, likvidirani i mi i naše porodice, ali nećemo odustati to znajte sigurno, jer naši životi i životi naših porodica nisu vredniji od Nestanka Srbije, naroda, dece i pokolenja.

Nemamo medije, nemamo političare iza sebe. Molimo vas probudite sve ljude oko sebe! Jedino rešenje svih problema je u Кatanićevoj 15, sada je u pitanju izbor Života ili Smrti za većinu nas, moramo masovno u Кatanićevu 15 bez izgovora “Ja ne smem, imam posao, imam decu„, političari pozicije i opozicije nas neće spasiti oni su sluge istog gazde koji radi na uništelju Srbije i naroda.

Delite, zovite, pričajte sa svima moramo se okupiti u Кatanićevoj 15, vratiti Tužilaštvo i institucije, da procesuiramo političare pozicije i opozicije i spasimo živote svih nas – poručili su iz Sindikata Zaposlenih Policije.

4 Comments

  1. Aj vi lepo pendreke u ruke i bavite se nečim što znate da radite. Mante se vi nauke, nije vam nešto bliska.
    Nije FB, niti YT, mesto informisanja. Širite paniku…

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker