Otvoren samostalni šalter Poštanske štedionice u Žabarima

Banka Poštanska štedionica a.d. Beograd otvorila je samostalni šalter u Žabarima, nastavljajući da pod sloganom “Još bliže Vama” širi poslovnu mrežu.

– Klijenti iz Žabara do sada su usluge Banke koristili u najbližim ekspoziturama u Velikoj Plani, Svilajncu i Požarevcu. Od sada, oni će moći brže, lakše i efikasnije da upravljaju svojim finansijama -, rekao je predsednik Izvršnog odbora Banke Poštanska štedionica, Bojan Kekić.

Bojan Kekić, predsednik Izvršnog odbora Banke Poštanska štedionica, istakao je da je cilј Banke da poveća dostupnost bankarskih proizvoda i usluga postojećim i budućim klijentima, odnosno građanima, preduzetnicima, kao i malim i mikro preduzećima otvaranjem poslovnica širom Srbije.

Poslovna mreža Banke Poštanska štedionica trenutno broji 144 poslovnice, i to 130 ekspozitura i 14 samostalnih šaltera.

TPKNEWS/M.L.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker