JAVNO UPOZORENJE: Zapaljen auto koordinatora “Dveri” Braničevskog okruga (VIDEO)

U noći između petka i subote, oko 03:00 časa nakon ponoći ispred porodične kuće u Požarevcu, u potpunosti je izgoreo automobil koordinatora SP Dveri Braničevskog okruga i člana Uprave GrO Dveri u Požarevcu Dragana Jovića.

Foto: TPKNEWS

PU Požarevac još uvek nije zvanično potvrdila da li je požar podmetnut, ali po svim dokazima prikupljenim sa lica mesta, ukazuju da je automobil zapaljen i da nije planuo sam od sebe. Dragan Jović je automobil parkirao ispred porodične kuće u 21:00 čas, a do eksplozije i požara je došlo nešto nakon 03:00 časova iza ponoći, što se mogućnost da se automobil zapalio sam od sebe svodi na minimum.

Dragan Jović je inače, čovek poznat po višegodišnjem radu u SP “Dveri” kao i angažovanju u SP “Dveri” gde je za vreme svog angažovanja ukazivao na veliki broj afera u Požarevcu, veoma je aktivan na društvenim mrežama i na protestima širom Srbije.

Zbog svega navedenog se opravdano može sumnjati da je požar podmetnut, a pogotovo ako se uzme u obzir da ovo nije prva neprijatnost koja se dešava članovima Gro “Dveri” u Požarevcu. Ovom događaju je predhodilo prelepljivanje izloga kancelarije SP “Dveri” u Požarevcu o čemu je slučaj uredno prijavljen PU Požarevac, a do današnjeg dana počinioci nisu pronađeni, prestanak radnog odnosa jednom od članova Gro “Dveri” Požarevac kao i druge svakodnevne neprijatnosti koje članovi SP “Dveri” Požarevac trenutno doživljavaju.

Gro Dveri Požarevac se zahvaljuju PU Požarevac koja je odmah nakon nemilog događaja izašla na uviđaj, i jako profesionalno uradila svoj deo posla, te se naduju da će profesionalno nastaviti da rade na ovom slučaju i da će preduzeti sve potrebne radnje kako bi se u najkraćem mogućem roku pronašli i naručioci i počinioci ovog dela.

(Tpknews.com/Gro “Dveri” Požarevac)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker