ZAHTEVI OSTAJU ISTI: Nakon mesec dana pauze ponovo protesti građana u Požarevcu

Nakon nešto više od mesec dana pause protest “1 od 5 miliona” pod nazivom “Protest protiv otmičara države” u Požarevcu, održaće se na Starom korzou u subotu 8. juna sa početkom u 19 sati.

Prema najavama organizatora protesta građanima će se obratiti Konstantin Samofalov SDS, Miroslav Vasin DS i Dragan Dželetović Dveri i dr Jasminka Đorđević Miloradović iz udruženja Iskorak.

– Zahtevi ostaju isti, oslobađanje medija, stvaranje uslova za fer i poštene izbore, odlazak aktuelne vladajuće garniture u Srbiji. Na protestu će biti izneti zahtevi koji se odnose na lokalne probleme -, piše u pozivu lokalnim medijima koji su elektronskom poštom ostavili lokalnim medijima I dopisnicima centralnih medija sa teritorije braničevskog okruga.

Nezadovoljni građani krenuće u protestnu šetnju od Starog korzoa, preko Tabačke čaršije, Trga Radomira Vujovića, Čede Vasovića i nazad kroz Sime Simića, Kosovsku, Dositejevu, gradski park, Drinsku do gradskog trga.

M.V.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker