TEŽAK UDES SRPSKIH MLADIĆA U AUSTRIJI: Vozio neregistrovan auto bez dozvole i zakucao se u drvo!

U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u utorak oko 19 časova u Austriji, teško povređena su dvoje mladića srpske nacionalnosti.

Dvadesetsedmogodišnji mladić srpske nacionalnosti, čije ime austrijski mediji ne navode, sa još dva druga doživeo je tešku saobraćajnu nesreću u utorak oko 19 časova, vozeći neregistrovan auto kroz šumsku oblast kod Egendorfa, u regiji Holabrun u Austriji.

Da sve bude još gore vozač, državljanin Srbije (27) nastanjen u Beču, kako pišu austrijski mediji nema vozačku dozvolu. Sa njim u vozilu se nalazio još jedan mladić (28), kao i vlasnik vozila (27).

Na delu puta kroz šumu, vozač je izgubio kontrolu i udario bočnim delom automobila u drvo. Mladić (28) koji je bio na zadnjem sedištu je tom prilikom teško povređen i on je helikopterom prebačen u Univerzitetsku bolnicu St. Polten.

Vozač je takođe pretrpeo teške telesne povrede i prevezen je u državnu kliniku Korneuburg, dok je treći mladić ostao nepovređen.

(Agencije)

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close