VELIKO GRADIŠTE: Radovi u toku na rekonstrukciji deonice puta od Biskuplja do Zatonja (FOTO)

U ponedeljak su počeli radovi na prvoj fazi uređenja regionalnog puta Topolovnik-Ram, na deonici od sela Biskuplja do Zatonja.

dscn4431

Ovu deonicu danas su obišli predsednik opštine, Dragan Milić, njegov pomoćnik, Slađan Marković, i savetnik za komunalne delatnosti, Boban Jovanović. Rekonstrukcija i asfaltiranje ovog dela puta ujedno će pomoći rešavanju tzv. “zatonjske urvine“ koju, zbog višegodišnjih bujica, do sada nije bilo moguće uspešno sanirati.

dscn4433

Strateško rešavanje ovog problema inicirala je opština Veliko Gradište, a radove finansira JP Putevi Srbije.

dscn4442

Kvalitetan asfaltni put sa pratećim sadržajem, u dužini od 600 metara, obezbediće stanovnicima ovog dela opštine i ostalim putnicima neometan saobraćaj, a radovi na ostatku puta biće nastavljeni u narednoj godini. Završetak radova očekuje se kroz 15 dana.

dscn4441

Zbog rekonstrukcije, ovaj put je zatvoren za saobraćaj u vremenu od 17. do 31. oktobra.

dscn4437

TPKNEWS/SOVG

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker