Uspesi takmičara KK VGSK na školskom prvenstvu Srbije (FOTO)

Na Školskom prvenstvu Srbije u karateu za osnovne i srednje škole, održanom 09. marta u Pančevu, takmičari Karate kluba VGSK osvojili su, u kateorijama borbi, brojne medalje.

Foto: KK VGSK

Učešće na Prvenstvu uzelo je oko 420 takmičara. Predstavnik Osnovne škole “Ivo Lola Ribar“ – VIII razred borbe – 45 kg, Petar Životić, osvojio je četvrto mesto, kao i Nemanja Milosavljević, koji se takmičio za Osnovnu školu “Miša Živnović“ Srednjevo – VIII razred borbe +50 kg.

Za Srednju školu “Miloje Vasić“ – IV odeljenja Gimnazije, Tijana Stoiljković i Marija Đorđević su u kategoriji borbi – 53 kgg osvojile drugo i treće mesto, donevši u Veliko Gradište srebrnu i bronzanu medalju.

Takmičare je, pored trenera kluba Nebojše Stojiljkovića i Branka Đorđevića, vodila i profesorka fizičkog vaspitanja Srednje škole “Miloje Vasić“, Dragana Pajkić.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker