ŠOK U PETROVCU NA MLAVI: Uhapšeni pogrebnik i njegov sin zbog sumnje da su učesnici krađe

Pogrebnoj firmi “Kostić” iz Petrovca na Mlavi, prethodnog vikenda ukrаdena je hladnjača za preminule.

Foto: Ilustracija

Nakon policijske istrage, jutros su pogrebnik jedne pogrebne radnje u Petrovcu na Mlavi i njegov sin uhapšeni i privedeni na ispitivanje u policijsku stanicu u Petrovcu na Mlavi, zbog sumnje da su učesnici krađe.

podsetimo, pogrebna oprema Kostić imala je prethodnog vikenda dve sahrane. Jedna sahrana bila je u Ćovdinu, a druga sahrana je bila u Krepoljinu.

Radnici pomenute pogrebne opreme ostavili su hladnjaču na šetonjskom mostu, kako bi njihove kolege preuzele hladnjaču za drugu sahranu. Međutim, u roku od dvadesetak minuta hladnjača je nestala sa šetonjskom mosta gde su je prethodno ostavili.

Na sigurnosnim kamerama, koje se nalaze u blizini mesta krađe, videlo se jasno da je drugi lokalni pogrebnik ukrao pomenutu hladnjaču. Policija je nakon pregleda snimaka sa kamera, pretresla, kako pogrebnu radnju, tako i kuću navodnog počinioca ovog dela, ali hladnjaču nisu pronašli.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker