UHAPŠEN VLASTA NEIMAR: Nasilnik iz Salakovca brutalno prebio ženu pa je ugrizao za ruku!

Policija iz Velikog Gradišta uhapsila je lokalnog biznismena Vlastu Stojadinovića-Neimara (66) zbog postojanja sumnje da je juče, u porodičnoj kući, brutalno pretukao svoju suprugu M. A.(37), naneo joj povrede po telu i licu i ugrizao za desnu ruku.

Vlasta Stojadinović-Neimar/Foto: Privatna arhiva

Po dolasku policije, nasilnik je odmah uhapšen i određeno mu je zadržavanje do 48 časova zbog sumnje da je izvršio krivično delo nasilje u porodici nakon čega će biti sproveden nadležnom tužilaštvu.

– U skladu sa Zakonom o sprečavanju nasilja u porodici, policija je osumnjičenom izrekla hitnu meru privremene zabrane prilaska i komunikacije sa žrtvom o čemu je obavešteno nadležno tužilaštvo – kaže naš izvor iz policije.

Da podsetimo, Vlasta Stojadinović-Neimar, vlasnik firme “Neimar put d.o.o” iz Salakovca, široj javnosti je poznat po mnogobrojnim kriminogenim radnjama i dilovima koje ima sa lokalnim čelnicima iz Braničevskog okruga.

Inače, Vlasta Stojadinović-Neimar je glavni osumnjičeni naručilac brutalnog prebijanja Zlatka Šulovića 22. septembra 2017. godine, bivšeg predsednika SNS-a u Velikom Gradištu, gde se nakon što je potplatio korumpirane sudije izvukao, a dvojica Smederevskih batinaša, Jovan Bašanović i Bojan Grušic, nakon nagodbe sa Tužilaštvom, osuđeni su na po godinu dana zatvora, uslovno na dve godine.

(Tpknews.com/S.A.)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker