UDARIO GA PIJANI VOZAČ: Vozač traktora poginuo kod Žagubice

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Žagubici uhapsili su M. Danijela (32) iz Ribara, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja.

Ilustracija

Sumnja se da je on juče, oko 17.50 časova na državnom putu Petrovac – Žagubica, na mestu Ljubina crepana, izazvao saobraćajnu nezgodu u kojoj je jedna osoba poginula. Danijel se tereti da je upravljajući putničkim vozilom „reno klio“ požarevačke registarske oznake, pod uticajem alkohola od 1,61 promila i usled neprilagođene brzine, prednjim delom vozila direktno udario u traktor sa priključkom za izvođenje radova, kojim je upravljao P. Staniša (66) iz Žagubice.
Nakon nezgode vozač traktora prevezen je u petrovačku bolnicu gde je usled zadobijenih povreda preminuo, dok je Danijel M. zadobio lake telesne povrede.

Po nalogu tužioca, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova, nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Požarevcu.
One Comment

  1. vest je objavlljena 11.2. a na slici zelenilo kao usred leta traktor rasturen a ni kola se ne uklapaju u objavi ako vec objavljujete vesti uradite to kako treba i prilozite odgovarajuce fotografije jer mnogi znaju istinu nije samo daj da se napise

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close