SUTRA SE KREĆE U POHOD NA BEOGRAD: Saobraćajci u Požarevcu kaznili poljoprivrednike iz Rače i Batočine

Kako piše Danas, saobraćajna policija je kod Požarevca na auto-putu kaznila poljoprivrednike iz Rače i Batočine zbog toga što niko od njih nije imao tehničku dokumentaciju da su im traktori potpuno ispravni za duži put, a potom ih propustila ka Požarevcu.

Foto: M. J.

– Bukvalno, nisu imali šta drugo da nam nađu. Sve ostalo, što su nam saobraćajci tražili, bilo je potpuno u redu. Platićemo te kazne koje su za ovu vrstu „prekršaja“ 3.000 dinara a ako se plate u roku od osam dana kod sudije za prekršaje duplo manje – , kaže za Danas Milan Milošević iz Viševca kod Rače.

Posle napisanih kazni policajci su ih pustili da uđu u skretanje ka Požarevcu.

– To je i bio naš plan. Da danas stignemo do Požarevca, tu da se objedinimo sa svim kolegama iz Stiga i sutra da stignemo u Beograd – , poručuje Milan.

(Tpknews.com/Danas)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker