POŽAREVAC PROTIV NASILJA: U petak četvrti po redu protest „Srbija protiv nasilja“ u Požarevcu

Četvrti po redu protest „Srbija protiv nasilja“ u Požarevcu biće održan u petak 21. jula od 19 časova, najavilila je ujedinjena požarevačka opozicija.

Screenshot

Početak protesta zakazan je za 19 sati u Gradskom parku ispred zgrade Načelstva, odakle će se krenuti u mirnu šetnju ulicama Požarevca.

Kako se navodi u saopštenju, prisutnima će se obratiti neko od govornika i još jednom ponoviti sve zahteve protesta a to su ostavke i smene nadležnih u REM-u, MUP-, BIA, RTS-u, kao i lokalni zahtev za održavanjem izbora za Savete Mesnih zajednica.

Protestna šetnja će krenuti iz Gradskog parka ispred zgrade Načelstva, a zatim će okupljeni proći ulicama Stari korzo, Jovana Šerbanovića, Moše Pijade, Svetosavska, kroz Kosovsku, preko Trga Radomira Vujevića i ulicom Moše Pijade. Skup se završava na mestu sa koga je šetnja i krenula.

Prethodne tri nedelja protesti protiv nasilja održani su i u Požarevcu u organizaciji gradskih opozicionih odbora Iskorak, Dosta je bilo, Demokratska stranka, Socijal-Demokratska stranka, Stranka slobode i pravde, Narodna stranka, RIIS Istok i Srpski pokret Dveri.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker