U nedelju počinje prvi Majski odbojkaški turnir za mlađe pionirke u Golupcu

U organizacija Odbojkaškog kluba ,,Dunav 17’’ iz Golupca, uz podršku Loklane samouprave i Sportskog saveza, u nedelju 12. maja, održava se prvi Majski turnir za mlađe pionireke, u kategori od 1-4 razreda Osnovnie škole.

Foto: Promo

U nedelju 12. maja sa početkom u 10. sati, odigraće se turnir u kategoriji devojčica rođene 2008. godine, i mlađe. Turnir će se igrati na tri terena u Sportskoj hali u Golupcu, u dva dobijena seta do 21.

Ekipe koje će međusobno odmeriti snage su ekipe iz Kragujevca, Smedereva, Požarevca, Donjeg Milanovca i Golupca. Igraće se po pravilima odbojkaške igre sa malim odstupanjima, jer su to devojčice koje još nisu sazrele za pravu odbojku.

Obezbeđene su i vredne nagrade za najbolje igrače, za prva tri mesta, a, tu su i medalje i pehari.

(Tpknews.com)

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close