U nedelju počinje prvi Majski odbojkaški turnir za mlađe pionirke u Golupcu

U organizacija Odbojkaškog kluba ,,Dunav 17’’ iz Golupca, uz podršku Loklane samouprave i Sportskog saveza, u nedelju 12. maja, održava se prvi Majski turnir za mlađe pionireke, u kategori od 1-4 razreda Osnovnie škole.

Foto: Promo

U nedelju 12. maja sa početkom u 10. sati, odigraće se turnir u kategoriji devojčica rođene 2008. godine, i mlađe. Turnir će se igrati na tri terena u Sportskoj hali u Golupcu, u dva dobijena seta do 21.

Ekipe koje će međusobno odmeriti snage su ekipe iz Kragujevca, Smedereva, Požarevca, Donjeg Milanovca i Golupca. Igraće se po pravilima odbojkaške igre sa malim odstupanjima, jer su to devojčice koje još nisu sazrele za pravu odbojku.

Obezbeđene su i vredne nagrade za najbolje igrače, za prva tri mesta, a, tu su i medalje i pehari.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker