U GOLUPCU NIŠTA NOVO: Vođa čopora vratio se sa godišnjeg odmora

Posle sedmodnevnog odmora u ovu malenu podunavsku varošicu vratio se sa godišnjeg odmora vođa čopora skrivenog u skute SNS kartela.

Foto: Screenshot/SatTv

Ovaj čopor je inače sastavljen od raznih džukela, na čijem se čelu nalazi jedini pelcovani rasni predvodnik, i sve ovo dešava se baš u velikom svečanom danu. Danu opštine Golubac.

Ova svečanost je bila lepo osmišljena da bi se nagradili laureati, mladi ljudi i deca koja su postigla zapažene rezultate a potiču iz ove male devastirane sredine.

Međutim, kako to obično biva, nije propuštena prilika da se vođa čopora i na taj dan razračuna sa neistomišljenicima. Da uputi par otrovnih strelica ka ljudima koji otvoreno ne slede njega, da istakne da su protivnici njegovog poduhvata ljudi koji nikada ništa nisu radili, koji nemaju viziju i ideju.

Trebao bi crnogorski raspop da svima kaže formulu njegovog ličnog uspeha, po kojoj samo desetak dana nakon nevremena u kome je i sam imao štetu od više hiljada evra, smogao snagu da ode na odmor, na more, kao da se ništa nije desilo.

Foto: Screenshot/SatTv

Možda uspeh ovakve bahatosti leži u činjenici da umesto u opštini gde prima platu, on 70 posto svog radnog vremena provodi radeći na crno u privatnoj ordinaciji u Golupcu. Plus kućne posete bez prijave i poreza. Možda nije ni sve to. Možda je ključ zarade u fiktivnom plaćanju čistačice koja ni ne zna da je to. A možda je ključ u tome što je velika nada položena u ugostiteljstvo, pa bi možda dobro bilo utvrditi ko je i koliko pića naručio i avansirao za kafanu na sportskom centru.

Ali ne, kriva je opozicija. Krivi su neki drugi što opstruišu oko građevinskih dozvola i saglasnosti. Biće Hotela i to sa 250 ležaja, biće puta Klenje-Kudreš, biće još ja tebi ti meni, samo neće biti poštovanja zakona, novih radnih mesta u proizvodnji, neće biti naroda, ali zato svega drugoga biće.

(Mile Sova)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker