SVI ODMAH NA GLASANJE: Topolovnik na najvećem porodičnom festivalu BABY EXIT u Novom Sadu!

Selo Topolovnik predstaviće se na festivalu, a u svom programu imaće nastup u improvizovanom mini selu, dok najmlađi sastav KUD-a “Moj zavičaj iz Topolovnika nastupiće na bini sa vlaškim igrama

BABY EXIT Festival Optimizma je najveći porodični festival u regionu. Već tradicionalno polovinom maja, okuplja približno 40.000 posetilaca i 3.000 izvođača na predivnoj Petrovaradinskoj tvrđavi u Novom Sadu.

KUD-a “Moj zavičaj iz Topolovnika

„Baby Exit“ na Petrovaradinskoj tvrđavi 13. maja, biće posvećen Vladinoj akciji za povećanje nataliteta, a u fokusu će biti razvoj sela sa što više dece. Selo Topolovnik predstaviće se na festivalu, a u svom programu imaće nastup u improvizovanom mini selu, dok najmlađi sastav KUD-a “Moj zavičaj iz Topolovnika nastupiće na bini sa vlaškim igrama. Sve ono što je interesantno u Topolovniku biće predstavljeno drugim Opštinama, Ministarstvima, Ambasadama…

Sastavni deo priprema za nastup je i medijska kampanja Baby Exit festivala putem facebook-a. KUD koji dobije najviše lajkova po objavljivanju na facebook stranici, na festivalu imaće počasno zvanje.

Molimo Vas da uđete na ovaj LINK i lajkujete objavu koju je Baby Exit stranica postavila za KUD “Moj zavičaj”.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker