TEORIJA ZAVERE POSTALA ČINJENICA: Potražnja za nevakcinisanom krvlju raste širom sveta

Da li je bezbedno primiti transfuziju krvi od davaoca ili donatora koji su „vakcinisani“ protiv koronavirusa? Mnogi kažu ne, što trenutno stvara povećanu potražnju za “čistom” krvlju širom sveta.

Foto: Profimedia

Sada kada znamo da je vakcinisana krv vakcinom protiv kovida zaprljana krv, mnogi zahtevaju „čistu“ ili „bezbednu“ krv iz izvora koji nikada nisu bili kontaminirani RNK (mRNK), proteinima sa šiljcima i mnogim drugim zagađivačima koji se nalaze u vakcinama protiv kovida.

„Bakterije, virusi, prioni i paraziti mogu se preneti transfuzijom krvi, isto tako ljudi vakcinisani mRNA vakcinom imaju SARS-CoV-2 šiljasti protein… u krvi“, izveštava Great Game India.

„Proteinski sok ubrizgan vakcinacijom protiv Covid-19 ostaje u telu mesecima (potencijalno trajno za one koji često uzimaju dopunske doze). Banke “čiste krvi” već su osnovane u 18 zemalja. Cilj je da se osnuju svuda gde je ljudima potrebna transfuzija krvi iz izvora koji ne sadrže kovid toksine”.

KORPORATIVNI MEDIJI KAŽU DA SE KRV VAKCINISANIH NE RAZLIKUJE OD ČISTE KRVI

Levičarski medijski izvori poput VICE-a ismevaju pokret „SafeBlood“, nazivajući ga „anti-vakserima… vođeni teorijama zavere i pseudonaučnim uverenjima o opasnostima mRNA vakcina protiv Kovid-a“.

Iako su ti isti izvori lagali od početka, tvrdeći da sadržaj vakcine ostaje na mestu ubrizgavanja i da će vakcina zaustaviti prenos Kovida – obe ove tvrdnje su se pokazale netačnim. – sada se očekuje da samo verujemo da je potpuno vakcinisana krv bezbedna kao i čista krv.

Ovo podseća na rBST tvrdnje koje se vide na mleku koje se prodaje u Sjedinjenim Američkim Državama. Američka administracija za hranu i lekove (FDA) zahteva od prodavaca mleka koji prodaju proizvode bez rBST-a da ubace stavku o odricanju odgovornosti u kojoj se navodi da ne postoji stvarna razlika između mleka bez rBST-a i mleka bez rBST-a, što je laž.

Na isti način, od nas se očekuje da verujemo da je krv ljudi koji su vakcinisani protiv Faučijevog gripa ista kao i krv ljudi koji su u strahu izbegavali da dodiruju svoje nacrte tela.

„Isti ljudi koji su vam rekli da će vakcina zaustaviti prenos, da vakcina ostaje u vašim rukama, da je vakcina bezbedna i efikasna, itd., umanjuju rizike od mRNA krvi sa šiljcima“, kaže Great Game India.

„Većina onoga što su vlada i mejnstrim mediji nazvali teorijom zavere sada je činjenica. Bolje biti siguran nego žaliti.”

Na nesreću pacijenata, opšte snabdevanje krvlju je sada potpuno kontaminirano potpuno vakcinisanom krvlju. Gotovo da ne postoji način da se ovo izbegne osim ako sigurno ne znate da donator nije primio nijednu od vakcina.

Iako banke krvi zahtevaju od davaoca da navede da li je vakcinisan protiv kovida, ova informacija se ne prosleđuje primaocu, niti se navedena krv odvaja od generalno potpuno čistih zaliha.

I ne samo to, već bi neko mogao lažno da izjavi da je njihova krv čista, samo da bi tiho kontaminirao čiste zale krvi. Situacija je haos i ne nagoveštava dobro u budućnosti.

„Ako nevakcinisana osoba dobije transfuziju krvi koja sadrži mRNA proteine sa šiljcima (ili šta god da se drugo nalazi u kovid vakcinama), onda se ona prenosi primaocu“, navodi se u izveštajima.

„Protein šiljaka ponovo počinje da se replicira i vaše telo je sada fabrika proteina šiljaka. Nevakcinisani potencijalno postaju vakcinisani zajedno sa svom nastalom štetom.”

(Tpknews.com/logicno.com)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker