SUMNJA SE DA JE SLAVIŠA UBIJEN? Došao za praznike iz Italije, živ izgoreo u eksploziji svog auta u Laznici kod Žagubice (FOTO)

U selu Laznica nadomak Žagubice dogodila se strašna tragedija. Slaviša F. (52) izgoreo je u sopstvenom automobilu kojeg je za sada još uvek pod nepoznatim okolnostima zahvatio požar.

Foto: Privatna arhiva

Prema informacijama do kojih se došlo, nesretni čovek sa suprugom i dva sina radio je u Italiji. Sinovi su iz inostranstva stigli nešto pre, dok je Slaviša sa suprugom na odmor došao neposredno pre nesreće, kako bi svi skupa u Srbiji dočekali predstojeće praznike ne sluteći šta će ih zadesiti. Sa društvom je čitavu noć do jutra proveo u seoskoj kafani.

– Ovo je neviđena tragedija. Kako čujem od ljudi koji su bili u kafani, kažu da Slaviša nije ništa pio osim sokova, što mi je malo čudno, da sede do jutra a da nije popio ni kap alkohola. Međutim, još uvek sam pod utiskom svega i ne mogu da poverujem šta se desilo. Malo su mi sada i okolnosti čudne pod kojim je nastradao. Kako se priča, nakon fajronta, čovek koji je čistio objekat, čuo je neko pucketanje i kada je izašao video je da je automobil u plamenu. Jednostavno strašno, ne mogu ni da zamislim kakav je to bio šok i prizor videti tako nešto iznenada! Kažu da je krenuo kući, ušao u svoj automobil, upalio ga, pokušao da krene i da je tada odjednom buknula vatra. Jednostavno, ne mogu da shvatim da nije uspeo da se snađe i izađe iz automobila ako je bio trezan, kako kažu. Sve je nekako čudno. Pa se pitam da mu neko nije nečim naudio – , kaže vidno uznemiren meštanin sela Laznica, koji je nesretnog Slavišu poznavao.

Foto: Privatna arhiva

Zaposleni u seoskoj kafani ispred koje je izgoreo automobil zajedno sa vlasnikom, odmah su pozvali vatrogasce i priskočili u pomoć kako bi spasli svog meštanina, međutim sve je bilo već kasno.

– Iz Žagubice su došli vatrogasci odmah, međutim, ništa nije pomoglo. Kola su potpuno izgorela a Slavišino telo je u njima ostalo ugljenisano. U selu su ljudi čitav dan uznemireni, zbunjeni i u potpunom šoku. Svako ima svoju priču. Prepričava se šta se desilo i šta je dovelo do ove nesreće da jadan čovek ovako strada i porodicu zavije u crno. Neko misli da je možda zaspao u trenutku pa mu je ispala cigareta i tako došlo do požara, neko da se nije snašao od straha i nije umeo da odreaguje da izađe, neko da mu je pozlilo, a pojedini pričaju da se ne isključuje ni mogućnost da je eksplodirao plin u kolima, ko zna šta je prava istina – navodi jedan Lazničanin.

Foto: Privatna arhiva

Međutim, kako se priča po selu, postoji mogućnost i da tu nisu čista posla, jer Slaviša i nije bio baš sa svima zbog nekih ranijih postupaka u najboljim odnosima.

– Sve su to sada samo nagađanja. Njega više nema i to je najveća žalost – , kaže ovaj meštanin sela Laznica.

Koji je tačan uzrok ove strašne tragedije utvrdiće se obdukcijom tela stradalog čoveka i detaljnom istragom koja je još uvek u toku.

(Tpknews.com/Informer)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker