DRAMA U AUSTRIJI: Srbin pokušao da zakolje pastorku

Policija u Tirolu uhapsila je Srbina (61) osumnjičenog da je pokušao da ubije svoju pastorku (19) na jednom parkingu u Tirolu.

Foto: Ilustracija/iStock

Incident se dogodio oko 21:30 kada je Srbin nasrnuo na pastorku, inače rumunsku državljanku, a veća tragedija izbegnuta je pošto je uspela da sa majkom pobegne od pomahnitalog muškarca.

– Prema dosadašnjim saznanjima, mlada žena je čekala u vozilu ispred stana svoje 38-godišnje majke. Pušila je cigaretu, a prozor na automobilu je bio poluotvoren. Kada je stigla majka, pored automobila se pojavio i Srbin – prenose austrijski portali.

On je, kako prenosi kosmo.at, udario u staklo i pokušao da spusti prozor i napadne pastorku nožem. Tada se umešala i njegova majka, koja je uspela da je zaštiti od napadača. Uspele su da se zaključaju u automobil i pobegnu do najbliže policijske stanice gde su podnele prijavu protiv čoveka.

Policija je osumnjičenog pronašla u svojoj kući, gde je i uhapšen. Pastorka je prošla sa posekotinama na desnoj strani vrata, a majki je povređen prst.

Osumnjičeni je odmah priznao krivično delo koje mu se stavlja na teret ali je negirao nameru da ubije. Portal “Krone” prenosi da se motivi najverovatnije kriju u neraščišćenim porodičnim odnosima, pošto Srbin i njegova supruga mesecima ne žive zajedno.

(Tpknews.com/Agencije)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker