UBILI POLICAJCA U ITALIJI: Srbin i Hrvat hteli da opljačkaju banku, pa se zakucali u policijski automobil (VIDEO)

U mestu Kalata Kapodikino u ponedeljak je stradao policajac kada se pljačkaška banda zakucala u automobil nakon pokušaja da opljačkaju banku.

Screenshot youtube

Kako piše italijanska štampa, oni su u 4 ujutru provalili u filijalu jedne banke i hteli da odnesu bankomat.

Međutim, uključio se alarm i policija je brzo došla na lice mesta. Uspaničeni lopovi krenuli su da beže i tom prilikom se zakucali u policijski automobil. Od posledica sudara preminuo je policajac Paskuale Apićela, koji je iza sebe ostavio suprugu i dvoje malo dece.

Italijanska policija se odmah dala u potragu i uhapsila dvojicu članova ove bande za koje se ispostavilo da su od ranije poznati policiji. Jedan od njih je Srbin koji ima 27 godina, a drugi je Hrvat (40).

Dvojica njihovih saučesnika završili su u bolnici isto kao i jedan policajac.

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close