SRBI U BEČU DILOVALI NARKOTIKE: Policija u stanu pronašla heroin, kokain, marihuanu…

Policija u Beču uhapsila je dvojicu državljana Srbije zbog sumnje da su dilovali heroin, kokain i marihuanu. Osim njih lisice na ruke su stavljene i jednom Austrijancu zbog sumnje da je od Srba kupio narkotike.

Ilustracija

Kako su naveli austrijski mediji privedeni Srbi imaju 31 i 22 godine i njima je određeno policijsko zadržavanje.

“Inspektori su imali informaciju da državljani Srbije u Beču diluju narkotike. Zbog toga su oni bili pod prismotrom. Kada se pojavio kupac iz Austrije, koji je došao da kupi drogu od Srba, policija je upala u stan i pohapsila sve”, pišu bečki mediji.

Prilikom pretresa stana osumnjičenih inspektori su pronašli i zaplenili 85 grama heroina, oko osam grama kokaina i oko tri grama marihuane. Takođe pronađeno je i 3.310 evra u gotovini za koje se sumnja da potiču od prdaje droge.

(Tpknews.com/Mediji)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker