SPS SE DRMA: Odbori iz unutrašnjosti odbili da teraju svoje članove na Vučićev skup u Beogradu

Samo posle dva dana od kako je nastao haos u SPS kada Ivica Dačić nije dao Branku Ružiću da podnese ostavku na funkciju ministra prosvete zbog tragedije u OŠ “Vladislav Ribnikar”, a dok se u isto vreme, spremaju sledeće ostavke – nove svađe unutar socijalista!

Ivica Dačić i Aleksandar Vučić

Naime, sinoć posle vanrednog obraćanja Aleksandra Vučića, kako se saznaje, samo posle četiri minuta, oglasio se Ivica Dačić saopštenjem da će se odazvati pozivu predsednika i prisustvovati, kako sam Vučić najavljuje, najvećem skupu u istoriji Srbije zakazanom za 26. maj ispred Narodne skupštine.

Mnogi članovi Glavnog odbora SPS i funkcioneri stranke su ogorčeni što je Dačić, bez da se konsultovao sa bilo kim iz stranke, oglasio samo posle par minuta i potvrdio da će se socijalisti odazvati pozivu predsednika i podržati skup.

Takođe, kako se saznaje, mnogi odbori iz unutrašnjosti ne žele da ispunjavaju kvote i teraju članove da dolaze na skup u Beograd. I u samom predsedništvu, mimo Ivice Dačića, vlada mišljenje da bi pristupanje novom narodnom pokretu koji je Vučić najavio, značilo samo da će se SPS utopiti i da bi mnogo škodilo stranci odnosno da bi bilo pogubno za SPS.

Dačićev odziv na samo par minuta posle poziva Vučića a bez konsultacija u stranci sa bilo kim samo je doprineo još većem nezadovoljstvu u SPS.

(Tpknews.com/Direktno)

3 Komentari

  1. Treba blokirate sve puteve i zaustaviti sve autobuse naprdnjaka sendvičara koji su primorani da idu pod pretnjom otkaza sa posla, e onda bi Vučko video koliko ga narod “mnogo”voli i podržava.😄

  2. Ako većina odbije da pod moranje ide na Vučićev miting, ne mogu im ništa, jer ko će da radi u Srbiji ako ih sve otpuste?, Time samo plaše narod. Vreme je da se otkaže poslušnost čelnicima SNS pa da vidimo šta će onda. Ne idem na mitinge i ne mogu mi ništa. Prete ali bogami imam i ja dokaze protiv njih pa se smire.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker