Potpisan Sporazum o saradnji između Sportskog saveza Veliko Gradište i Humanitarne organizacije “Srbija velikog srca”

U svečanoj sali Opštine Veliko Gradište potpisan je Sporazum o saradnji između Sportskog saveza Veliko Gradište i Humanitarne organizacije “Srbija velikog srca”.

Foto: Promo

Predsednik Sportskog saveza, Miodrag Bata Živković i predsednica Humanitarne organizacije “Srbija velikog srca”, Jelena Marković, ozvaničili su dosadašnju saradnju u prisustvu predsednika opštine, Dragana Milića, direktora Sportskog centra, Branković Saše, trenera koji sprovodi Inkluzivni program terapije sportom, Todorović Miodraga, kao i predstavnika uprave Sportskog saveza.

Dogovoreno je učešće “Srbije velikog srca” na nekoliko sportskih manifestacija ove jeseni, određeni prioriteti i zajednički ciljevi u smislu promocije sporta i aktivnijeg uključivanja dece sa razvojnim teškoćama i invaliditetom.

U planu je i veliki zajednički projekat koji će na proleće okupiti decu, mlade i odrasle osobe sa invaliditetom.

Socijalna inkluzija je osnov za sve ostale oblike inkluzije, a sport oblast koja može da doprinese kvalitetu života svih nas.

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close