KONSTITUISANA STARA VLAST: Safet Pavlović ponovo izabran za predsednika opštine Žagubica

Nakon potvrđivanja mandata odbornicima i polaganja zakletve, poverenje da vodi žagubički parlament ponovo je ukazano Oliveri Pauljeskić.

Predsednik opštine Žagubice, Safet Pavlović

Zamenik Olivere Pauljeskić u naredne četiri godine biće Mile Perić, koji je i u prethodnom sazivu obavljao isto tu funkciju.

Funkciju sekretara Skupštine i dalje će obavljati Tomislav Milojević, dok će njegova zamenica biti Ljiljana Svetozarević. Imenovan je i Odbor za administrativno – mandatna pitanja kojeg će u naredne četiri godine činiti: Olivera Pauljeskić, Mile Perić, Miljana Rašić, Bojana Miljković i Života Marjanović.

Žagubičku opštinu i dalje će voditi Safet Pavlović, koji funkciju predsednika opštine obavlja od 2013. godine, dok su mesto zamenika predsednika opštine Žagubica, odbornici poverili Predragu Ivkoviću.

Konstitutivna sednica Skupštine opštine Žagubica održana je uz poštovanje propisanih epidemioloških mera.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker