Promocija publikacije „Muma Paduri- Šumska Majka „ u Kučevu

Centar za kulturu „Veljko Dugošević“ u Kučevu, 21. decembra organizuje promociju publikacije „Muma Paduri – Šumska Majka“, nastale kao rezultat etnoloških istraživanja koja su sprovedena tokom 2018.godine u Zviždu.

Šumska Majka/Milan Glozić

Pokrovitelj projekta je Ministarstvo kulture i informisanja Republike Srbije.

Na promociji učestvuju : Jasmina Blagojević, direktorka Centra za kulturu Kučevo- rukovodilac projekta, Milorad Đorđević, istoričar – urednik publikacije, Aleksandar Repedžić, etnolog- autor teksta i Dejan Radisavljević, etnolog- autor teksta.

Promocija se održava u Zavičajnoj galeriji Centra za kulturu, sa početkom u 19 sati.

M.V.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker