ZBOG POGORŠANJA EPIDEMIOLOŠKE SITUACIJE: Privremeno se zatvaraju zdravstvene ambulante u Majilovcu i Srednjevu

Zbog pogoršanja epidemiološke situacije, a u cilju sprečavanja širenja zarazne bolesti COVID-19, Opštinski štab za vanredne situacije opštine Veliko Gradište, doneo je odluku o zatvaranju zdravstvenih ambulanti u Majilovcu i Srednjevu od 29. jula.

Zdravstvenu zaštitu stanovnici svih naselja ove opštine moći će da ostvare u Domu zdravlja u Velikom Gradištu.

Inače, u opštini Veliko Gradište, prema najnovijim podacima Zavoda za javno zdravlje Požarevac, proteklog vikenda zabeleženo je novih 12 slučajeva virusa korona, saopštila je direktorka ZZJZ Požarevac Ana Jovanović.

Na osnovu ovih novih podataka ZZJZ Požarevac, u opštini Veliko Gradište, sada ukupno od početka epidemije ima 32 laboratorijski potvrđenih zaraza virusa COVID-19.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker