EVROPSKA PERSPEKTIVA I MIGRANTI: Predstavnici organizacije Srbija 21 u Velikom Gradištu održali sastanak sa građanima Istočne Srbije

U nedelju 16. februara u Velikom Gradištu održan je sastanak predstavnika organizacije Srbija 21 o evropskoj perspektivi, privrednom razvoju Istočne Srbije, ekologiji i ljudskim pravima.

Foto: TPKNEWS

Predstavnici organizacije Srbija 21 Nenad Konstantinović, Marko Đurišić i Vlada Jovanović su u nedelju 16. februara u Velikom Gradištu održali sastanak sa građanima Istočne Srbije o evropskoj perspektivi, privrednom razvoju našeg regiona, ekologiji i ljudskim pravima.

Skupu su pored predstavnika Unije Rumuna Srbije i prijateljskih organizacija prisustvovali i građani iz svih opština Istočne Srbije – Kladova, Zaječara, Bora, Majdanpeka, Kučeva, Ćuprije, Golupca, Svilajnca, Despotovca, Žabara, Pozarevca, Petrovca na Mlavi, Malog Crnica i Velikog Gradišta.

Foto: TPKNEWS

Na sastanku se ozbiljno razgovaralo i o temama u vezi narednih parlamentarnih i lokalnih izbora, o odlivu stanovništva iz Istočne Srbije ka Zapadnoj Evropi i planu Vlade Srbije da umesto njih u Istočnoj Srbiji naseli migrante i dugoročnoj saradnji Srbije 21 sa regionalnim i lokalnim organizacijama koje Srbiju vide kao modernu državu sa evropskim vrednostima.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Jedan komentar

  1. Где вам је Жагубица на списку. И каква је то перспектива 21, или како ли се ваће називају разноразне про западне организације, које мрзе православље. Овде, треба да буде јасно, бар према обећању Драгана Милића, неће бити миграната. У противном, дићи ће се народ, дићи кука и мотика…

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker