BOG IGRE: Požarevljanin upisao fakultet sa lažnom diplomom i postao pravnik!

Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Požarevcu, policija je protiv mladića starog 29 godina podnela krivičnu prijavu zbog osnovane sumnje da je izvršio krivična dela falsifikovanje isprave i navođenje na overavanje neistinitog sadržaja.

Foto: Ilustracija

Sumnja se da je on je nabavio falsifikovanu diplomu jedne srednje škole u Beogradu, kao i falsifikovana svedočanstva o završena sva četiri razreda. Takođe se sumnja da je ovu diplomu u oktobru 2012. godine upotrebio kao osnov za upis na jedan fakultet na kom je stekao zvanje diplomiranog pravnika.

On je, kako se sumnja, na osnovu ovog zvanja u maju 2018. godine upisan u Imenik advokatskih pripravnika Advokatske komore Požarevca i do momenta podnošenja krivične prijave obavljao je poslove u jednoj advokatskoj kancelariji.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker