Požarevačka Opšta bolnica obeležila svoj dan (VIDEO)

Opšta bolnica Požarevac jedna od najznačajnijih ustanova u Braničevskom okrugu, osnovana je 1831.godine. 185 godine ona traje, a već četvrtu godinu zaredom, danas je obeležen Dan osnivanja i njeno smeštanje u Požarevcu.

Tim povodom, Na prigodnim skupu prisutnima se obratio direktor bolnice dr Danko Nikolić.

Po rečima direktora bolnice Danka Nikolića, ove godine Dan bolnice proslavlja se skromnije.
“Imali smo dosta radova na odeljenju porodilišta, sređivanje očne ambulante alii druga ulaganja, pa ove godine jubilej skromnije proslavljamo”, rekao je Nikolić.

DSCN7025_2016-10-03

Požarevačka bolnica i ove godine uručila godišnje nagrade. Kako je istakao pomoćnik direktora dr Radivoje Lazić, na osnovu predloga zaposlenih, komisija za nagrade, uz pomoć direktora donela je odluku da novčane nagrade iznosu od 50 hiljada dinara, dobiju dr Milanče Vučković, načelnik Urgentno prijemne službe, zatim medicinska sestra Ljupka Perić i kadar informaciono tehničkog odseka – Radovan Dragović, Igor Stanković, Čedomir Gajić i Marko Vasiljević.

Kriterijum godišnjih nagrada bio je rad samih zaposlenih. Ovogodišnji nagrađeni su se izdvojili svojim radom i dugogodišnjim doprinosom bolnici, iako je sigurno bilo još mnogo kandidata za dobijanje nagrade, zaključio je Lazić.

TPKNEWS/Agencije

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker