POŽAREVAC: Zapalio kuću jer ga napustila žena

Policija je u sredu uhapsila Aleksandra Ilića(25) iz Požarevca zbog krivičnog dela izazivanje opšte opasnosti.

Foto: Flickr/Ilustracija

Aleksandar se posvađao sa suprugom koja je zbog te a i ranijih svađa pokupila decu i napustila ga, otišavši u nepoznatom pravcu. Revoltiran zbog toga Aleksandar je zapalio prizemlje spratne kuće u Borskoj ulici, koja je u vlasništvu njegove majke.

Požar su prijavile komšije a vatrogasci koji su brzo stigli na lice mesta uspeli su da ugase vatru i spreče njegovo širenje. U požaru niko nije stradao, niti je ko povređen ali je pričinjena materijalna šteta, a kolika je, još se nezna jer je veštačenje u toku.

Požarevačka policija je uhapsila Aleksandra i odredila mu pritvor do 48 sati. Nakon isteka zadržavanja biće predat Osnovnom javnom tužilaštvu u Požarevcu gde će biti saslušan i gde će se odlučiti o pokretanju istrage protiv njega zbog izazivanja opšte opasnosti, kao i to, da li će mu se odrediti pritvor do 30 dana ili će biti pušten da se brani sa slobode.

TPKNEWWS/M. Veljković

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker