POŽAREVAC NOVO ŽARIŠTE KORONE: U poslednja 24 sata 100 novozaraženih!?

Posle 15 časova svi nacionalni mediji preneli su broj novozaraženih u poslednja 24 sata po gradovima u Srbiji.

Foto: Shutterstock, Pixabay

Na tom spisku danas se našao i Požarevac među žarištima u Srbiji sa 100 novozaraženih u poslednja 24 sata.

Međutim, taj broj novozaraženih drastično se razlikuje od podataka koji su lokalni mediji iz Braničevskog okruga dobili od Zavoda za javno zdravlje Požarevac.

Prema podacima koji su danas prosleđeni lokalnim medijima iz Braničevskog okruga od strane Zavoda za javno zdravlje Požarevac, u Požarevcu je zabeleženo samo 36 novozaraženih osoba, u Velikom Gradištu pet, u Žagubici tri, Golupcu dva i u Žabarima i Petrovcu na Mlavi po jedan novi slučaj zaraze.

Da bi saznali zašto se podaci o broju novozaraženih u izveštaju Zavoda za javno zdravlje Požarevac i izveštaju Kriznog štaba drastično razlikuju, ostaje nam da sačekamo sutrašnji dan i objašnjenje koje će nam biti servirano.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker