POSLE-IZBORNA ČESTITKA NAPREDNJAKA: Drastično poskupljenje parkinga u Požarevcu

“Parking servis će povećati cene svojih usluga i one će važiti od 1. avgusta. Pored mnogobrojnih nerešenih problema, koje ostavlja za sobom, odlazeći gradonačelnik Saša Pavlović, pozdravlja se sa svojim sugrađanima odlukom o povećanju cena parkiranja”, navodi se u saopštenju požarevačkog odbora Stranke slobode i pravde, koje prenosimo u celosti.

Foto: SSP Požarevac

“Koji su uopšte razlozi da se povećaju cena parkiranja kada SNS vlast tvrdi da nema inflacije, kada praktično i nije bilo nikakvih posebnih ulaganja u nova parking mesta, a o javnim garažama i da ne govorimo.

‘Parking servis’ i gradska vlast ne uspevaju da reše problem parkiranja koji je sve veći, a koji je posledica izgradnje velikog broja stambenih zgrada bez odgovarajućeg broja parking mesta.

SNS vlast očigledno nema nikakav plan za rešavanje problema parkiranja u gradu, a nije sposobna ni da izgradi čestito garažu ili da iznađe parking prostor kojim bi se rešio problem parkiranja i zaustavio sve češći kolaps saobraćaja u gradu”, zaključuje se u saopštenju GrO SSP Požarevac.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker