U ZAMENU ZA GLASOVE: Posao na neodređeno vreme za 9 radnika u staračkom domu „Kučevo“

U Centru za socijalni rad opštine Kučevo juče je potpisano novih devet ugovora u zamenu za glasove SNS-u na predstojećim lokalnim izborima 21. juna.

U stalni radni odnos primljeno je osam negovateljica i jedan medicinski tehničar koji su tokom vanrednog stanja bili angažovani na ovim poslovima i dobar deo vremena proveli u karantinu sa korisnicima Ustanove za starija i odrasla lica „Kučevo“.

Zaključivanje ugovora sprovedeno je na osnovu ranije donetog zaključka Vlade Republike Srbije i, dogovora sa lokalnim naprednjacima – ugovor o stalnom radnom odnosu u zamenu za njihove glasove i glasove njihove rodbine.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker