U ZAMENU ZA GLASOVE: Posao na neodređeno vreme za 9 radnika u staračkom domu „Kučevo“

U Centru za socijalni rad opštine Kučevo juče je potpisano novih devet ugovora u zamenu za glasove SNS-u na predstojećim lokalnim izborima 21. juna.

U stalni radni odnos primljeno je osam negovateljica i jedan medicinski tehničar koji su tokom vanrednog stanja bili angažovani na ovim poslovima i dobar deo vremena proveli u karantinu sa korisnicima Ustanove za starija i odrasla lica „Kučevo“.

Zaključivanje ugovora sprovedeno je na osnovu ranije donetog zaključka Vlade Republike Srbije i, dogovora sa lokalnim naprednjacima – ugovor o stalnom radnom odnosu u zamenu za njihove glasove i glasove njihove rodbine.

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close