TAČNO NAKON GODINU DANA: Policija ušla u trag ocu ostavljene bebe na ulici u Crljencu

Tačno pre godinu dana, tek rođenog dečaka na ulici u Crljencu pronašla je meštanka tog sela, Biljana Topalović, u pletenoj korpi! Njemu ni pupčana vrpca nije bila podvezana kako treba.

Foto: Istagram/Privatna arhiva

Sve se odigralo tog 25. januara prošle godine kada je Biljana sa svojim bratom Bobanom Svetozarevićem upravo tim putem krenula u posetu majci. U jednom trenutku pored ulice videla je prekrivenu korpu koju je sneg već počeo da zatrpava, a iz koje se čuo zvuk, kako je rekla, koji podseća na zavijanje mačke. Ubrzo je iz korpe provirila dečja nogica, posle čega je dete unela u kuću kod komšinice odakle su i pozvale policiju i hitnu pomoć.

Dečak je prevezen u bolnicu u Požarevcu, i ispostavilo se da je dobrog opšteg zdravlja.

Kako je za “TPKNEWS” potvrdio naš pouzdani izvor iz policije, otac Tadije, tek rođene bebe koja je pre godinu dana ostavljeno na ulici u pletenoj korpi je tridesetjednogodišnji Miljan T. iz Crljenca.

Po rečima našeg izvora, Miljan T. iz Crljenca se od polovine 2018. godine nalazi u Nemačkoj i policija još uvek traga za njim kako bi uzela DNK uzorke. Policija je takođe, pokušala da uzme DNK uzorke i od Miljanovog oca, ali je on odbio da svoje DNK uzorke.

Napušteno novorođenče je dobio ime Tadija i trenutno se nalazi kod hranitelja dok mu se traži usvojitelj.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker