ISTRAUMIRALI ŽENU: Policija i redari maltretirali stanovnike Požarevca zbog Vučkovog mitinga (VIDEO)

Jedna Požarevljanka je imala jako neprijatnu situaciju koju je snimila mobilnim telefonom.

Screenshot

Naime, kada je sa pijace krenula ka svojoj kući redari SNS-a i policijski službenici nisu joj dozvolili da prođe putem kojim inače prolazi, već su je primorali da se vrati i koristi druge ulice kako bi došla do svog doma.

Da skandal bude veći, na slikama koje su objavljene na društvenim mrežama vidi se da je prostor između kolovoza i zgrada bio prazan i da je gospođa mogla proći tim putem.

Screenshot

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Jedan komentar

  1. Eeeej dokle Srbija dogurala, ne smeš u svom gradu normalno da šetaš, oduzimaju građanima sva prava. ,,i to se zove demokratija,, al za policiju , vučića i ŠARČEVIĆA. A ne i za građane !!! Ovde se građanima oduzimaju, stanovi, imovina pa od ŠARČEVIĆA pretnja i za decu da će oduzeti….
    Eeeej Srbijoooo !!!! Gde ćeš ??? U pakao, sa satanistima!

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker