Pokret socijalista predlaže advokata iz Velikog Gradišta za novog poverenika

Pokret socijalista za novog poverenika predlaže Bojana Milosavljevića, advokata iz Velikog Gradišta.

Bojan Milosavljević

Nakon što je Stranka Moderne Srbije predala Odboru zta kulturiu i informisanje predlog za kandidaturu Nevene Ružić za novog poverenika za informacije od javnog značaja, to je učinila i poslanička grupa Pokret socijalista – Narodna seljačka stranka i Ujednjena seljačka stranka.

Ova poslanička grupa predložila je za novog poverenika Bojana Milosavljevića, advokata iz Velikog Gradišta.

Milosavljević je rođen 1983. godine u Požarevcu, ima sedmi stepen stručne spreme sa položenim pravosudnim ispitom. Poslovima iz oblasti advokature i pravne materije bavi se od 2009. godine, a posebno se u svom poslu sretao sa poslovima iz oblasti zaštite ljudskih prava.

(Tpknews.com/Danas)
Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close