PONOSNA KARTICA: Podrška opštine Veliko Gradište porodicama sa više dece

Predsednik opštine Veliko Gradište, Dragan Milić, potpisao je sa predstavnikom Udruženja “Pokret za decu Tri plus“ iz Čačka, Vladicom Gavrilovićem.

Potpisivanje ugovora o članstvu

Potpisani ugovor o članstvu opštine u ovom udruženju, porodice sa troje i više dece, od kojih je bar jedno maloletno, ostvariće popust kupovinom preko ponosne kartice za popuste “Cena minus za 3+“.

Ovim karticama lokalna samouprava nastoji da pomogne i rastereti kućne budžete porodica sa troje i više dece uštedama prilikom kupovine u pravnim i privrednim subjektima sa teritorije čitave Srbije, a samim tim i opštine Veliko Gradište, koji su, ovom prilikom pozvani da se uključe u akciju.

Da ove uštede nisu male, govore iskustva korisnika širom zemlje, a najmanji popust koji se ostvaruje karticom je 10%, u zavisnosti od odluke partnera-davaoca popusta, što nije zanemarljiv iznos za višečlane porodice.

M.V.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker