SVE U ROK SLUŽBE: Pijani i nadrogirani policajci isprevrtali se službenim automobilom?

Službeno vozilo policijske stanice iz Grocke, nakon saobraćajne nesreće, završilo je u jarku na krovu u Umčarima, prenosi “Žig info”.

Foto: Screenshot/ziginfo

Šta se konkretno desilo, odnosno kako je došlo do prevrtanja policijskog auta na krov, od zvaničnih policijskih radnika koji se nalaze na licu mesta nije saopšteno. Kratko je rečeno da je u pitanju saobraćajna nesreća, ali da se za detalje iste zatraži zvaničan dopis.

Prema nezvaničnim podacima, nema teže povređenih i napravljena je materijalna šteta, a kako tvrde očevici, policajci koji su nakon udesa izašli iz vozila bili su u vidno alkoholisanom stanju a možda čak i nadrogirani.

Foto: Screenshot/ziginfo

Policijsko vozilo, koje je završilo u jarku okrenuto je u smeru Umčari-Pudarci, dok su vidljivi tragovi kočenja, kod mesta saobraćajne nesreće, iz smera Pudarci-Umčari.

(Tpknews.com/ziginfo)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker