UHAPŠEN NIŠLIJA: Pijan vređao i udario policijskog službenika u Velikom Gradištu

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Velikom Gradištu uhapsili su M.V. (48) iz Niša zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti.

M.V. je u nedelju 05. avgusta 2018. godine u 02:05 časova posle ponoći udario policijskog službenika saobraćajne policije PS Veliko Gradište koji je bio na dužnosti, i koji je pokušao da zaustavi motocikl kojim je upravljao osumnjičeni.

Policijski službenik PS Veliko Gradište, u nedelju 05. avgusta 2018. godine u 02:05 časova posle ponoći pokušao je da zaustavi motocikl marke “Jamaha” kojim je upravljao M.V. (48) iz Niša. Međutim, prilikom zaustavljanja imenovani nije se zaustavio već je nastavio dalje kretanje i telom udario policijskog službenika, koji je tom prilikom pao na zemlju i zadobio lake telesne povrede. Kada je M.V. zaustavio svoj motocikl počeo je da vređa policijske službenike, a nakon upozorenja policije da prekine sa uvredama M.V. je nastavio i dalje da vređa.

M.V. (48) iz Niša koji je odbio da se podvrgne alkotestiranju jer je upravljao u alkoholisanom stanju motociklom marke “Jamaha” je uhapšen i određeno je zadržavanje do 48 sati, i on će u zakonskom roku biti priveden nadležnom tužilaštvu.

Protiv M.V. (48) iz Niša podneta je i prekršajna prijava zbog vređanja službenog lica prilikom vršenja službene dužnosti.

M. Lalić 

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker