PRESEO IM RAD NA CRNO: Petrovčanka zbog naplate zdravstvenog osiguranja sa radnikom sačinila lažni ugovor

Podneta krivična prijava protiv Nataše S. (39) iz Petrovca na Mlavi, zbog sumnje da je izvršila krivično delo falsifikovanje službene isprave.

Foto: Facebook

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Požarevcu, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Petrovcu na Mlavi, podneli su krivičnu prijavu protiv tridesetdevetogodišnje Nataše S., odgovornog lica jedne trgovinsko zanatske radnje “Auto Bojan” u Petrovcu na Mlavi, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršila krivično delo falsifikovanje službene isprave.

Kako policija sumnja, ona je u svojoj firmi koja se bavi vulkanizerskim i automehaničarskim poslovima bez ugovora o radu zaposlila automehaničara Nenad S. iz Laola.

Nakon što se Nenad, obavljajući svoje poslove, povredio 18. maja ove godine, Nataša je tri dana kasnije sa ovim radnikom sačinila lažni ugovor o radu, kako bi za njega ostvarila prava iz obaveznog zdravstvenog osiguranja.

M.L.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker