PRASEĆA I JAGNJEĆA BRIGADA, OPET KRKA: Petrovačko opštinsko rukovodostvo, opet se ožderava od narodnih para!

Crkva petrovačka – Namesništvo Mlavsko obeležava danas Spasovdan, slavu Crkve i ujedno i slavu Petrovaca na Mlavi.

Foto: Rtv Braničevo

Danas je ujedno obeležen i jubilej 150 godina od osnivanja Crkve Svetog Vaznesenja u Petrovcu na Mlavi. Tim povodom današnju svečanost upriličio je vladika Braničevski Ignjatije, a ovogodišnji kolačar je bio niko drugi do predsednik opštine Petrovac na Mlavi Duško Nedinić.

Nakon završene ceremonije, kompletna Opštinska jagnjeća i praseća brigada otišla je u porti crkve da se opet ožderava od narodnih para!

Foto: Rtv Braničevo

Podsetimo se, pre dva dana rukovodstvo Opštine Petrovac na Mlavi, umesto da odloži proslavu Dana opštine zbog preventivno uvedene vandredne situacije zbog nevremena i poplava koje su opet zadesile ovu opštinu, predsednik opštine Petrovca na Mlavi Duško Nedinić, je sa kompletnom jagnjećom i prasećom brigadom za vanredne situacije otišao u Gornjački dvor u Ždrelu, na po jednu ljutu i vruću jagnjetinu i prasetinu.

(Tpknews.com)
Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close