PROLEĆNI FESTIVAL CVEĆA: Petrovački preduzetnici dobrovoljnim prilogom platiće nastup grupe “Garavi sokak”!?

U organizaciji KJP „Izvor“, Kulturno-prosvetnog centra i Turističke organizacije opštine Petrovac na Mlavi, u subotu 18. maja održaće se 8 Prolećni festival cveća u Petrovcu na Mlavi.

Foto: Promo

Posetiocima će se svojim cvećarskim proizvodima i aranžmanima predstaviti veliki broj izlagača cveća.

Svečano otvaranje festivala je u 10 sati humanitarnim koncertom za prikupljanje dobrovoljnog priloga za mladu Jelenu Šoldić na gradskom trgu, a organizatori festivala obezbedili su i prigodne novčane nagrade za najbolje izložene štandove.

Za kraj “Prolećnog festivala cveća” u Petrovcu na Mlavi, opština je za svoje sugrađane organizovala koncert grupe “Garavi sokak” na Gradskom trgu od 20 časova. Nastup grupe “Garavi sokak” opštinu Petrovac na Mlavi košta 840 hiljade dinara sa PDV-om. Međutim, kako nezvanično saznajemo, opština će celokupni iznos koji treba da da grupi “Garavi sokak” za njihov nastup, da pokrije od dobrovoljnih priloga koji su uplatili petrovački preduzetnici FK Slogi 33.

Kao i prethodnih godina, festival se održava pod pokroviteljstvom Opštine Petrovac na Mlavi.

(Tpknews.com)

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close