PETI PO REDU: Protest „Srbija protiv nasilja“ u petak u 19 časova u Požarevcu

Peti protest “Srbija protiv nasilja” koji organizuje udružena požarevačka opozicija u Požarevcu biće održan u petak 28. jula.

Foto: TPKNEWS

Peti protest će početi okupljanjem u 19 časova u Gradskom parku ispred zgrade Načelstva.

Okupljenima će se nakon okupljanja obratiti prof. dr. Čedomir Čupić, politikolog i profesor na Fakultetu političkih nauka.

Nakon obraćanja, najavljena je mirna šetnja koja će proći ulicama Stari korzo, Jovana Šerbanovića, Moše Pijade, Svetosavska, kroz Kosovsku, preko Trga Radomira Vujevića i ulicom Moše Pijade. Skup se završava na mestu sa koga je šetnja i krenula.

Protest organizuju udružena požarevačka opozicija opozicionih odbora Iskorak, Dosta je bilo, Demokratska stranka, Socijal-Demokratska stranka, Stranka slobode i pravde, Narodna stranka, RIIS Istok i Srpski pokret Dveri.

(Tpknews.com)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker